05418178791

ara:   05418178791

Malatya koltuk yıkama halı yıkama işinde  uzman 

gözünüz arkada kalmasın halılarınız bize zamanınız size kalsın  taşkın halı yıkama ve overlok fabrikası .gsm.05418178791

Malatya Taşkın halı yıkama ve overlok fabrikası:gsm:05418178791

hamza.dmr@gmail.com

Malatya halı yıkama firmamız açıldığı günden bu yana geçen süre içinde her zaman hizmetlerini çok daha ileriye taşıyacak çağın teknolojik ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yatırımlarını çok hızlı gerçekleştirmiştir.Ayrıca Malatya,da halı yıkama hizmetleri söz konusu olduğunda  alacağınız hizmetin kalitesi hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Halı yıkama hizmetleri vermek üzere hazırlamış olduğumuz çalışma tesisimiz tam 500 metre kare üzerine kurulmuş ve son derece modern olanaklar ile hazırlanmış bir yapıya sahiptir. Tesis içerisinde yıkama makineleri kurutma makineleri ve bekleme bölümlerinin yer aldığı farklı bölümler ve alanlar mevcuttur halıların göreceği işlemlerden sonra sınıflandırılmasını ve tertipli olmasını elemanlarımız  sağlamaktadır. Halı yıkama Malatya da son derece önemli bir konuların başında yer almaktadır. Çünkü bölgede yaşanan soğuk iklimler söz konusu olduğunda halıların kurutulabilmesi için güneş ısısını kullanmak mümkün olmayacaktır.

Malatya'daki halı yıkamacılardan farklı olarak halı yıkama işlemlerinden sonra halılarınız kurutulabilmesi için özel kurutma bölümlerini devreye sokmuştur.Taşkın Halı Yıkam Fabrikası Bu sayede yıkamadan sonra halılarınız direkt olarak kurutma bölümlerine aktarılarak sıcak hava ve kuru ortamdadır  Bu nedenle yıkama hizmetlerinden de çok daha büyük öneme sahip olan kurutma hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır.
Malatya Taşkın Halı Yıkama Ve Overlok Fabrikası  

 

 

gsm:05418178791  yeşilyurt Malatya